Yhteystiedot pääkuva

Навигационная цепочка

Yhteystiedot teksti

Ota meihin yhteyttä!

Polvijärven kunnan sähköpostiosoite on polvijarven.kunta@polvijarvi.fi. Henkilöstön sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@polvijarvi.fi tai etunimi.sukunimi@edu.polvijarvi.fi

Puhelinvaihde (040 104 6000) on avoinna arkisin klo 8.1511 ja 1215. Jos et ole varma, kenen kanssa sinun tulee asioida, ole yhteydessä puhelinvaihteeseen.

Kunnan postiosoite on:

Polvijärven kunta
Polvijärventie 15
83700 Polvijärvi

Публикатор

Yhteystiedot

henkilön kuva
Ani Nevalainen Vs. nuoriso-ohjaaja 040 104 6208 ani.nevalainen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Laura Kokkonen Etsivä nuorisotyöntekijä 050 348 4278 laura.kokkonen@nuorisoverstas.fi
henkilön kuva
Anne Purmonen Työllisyyskoordinaattori 040 104 6207 anne.purmonen@polvijarvi.fi

Paja Breikin esimies ja yksilövalmentaja sekä aikalisäohjaaja

henkilön kuva
Katja Kajava Vt. perusopetuksen ja lukion rehtori 040 104 6200 katja.kajava@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Janne Antikainen Yläkoulun ja lukion opinto-ohjaaja 040 104 6222 janne.antikainen@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Päivi Hyytiäinen Nuoriso-ohjaaja (Opintovapaalla 1.10.2020–30.9.2022) 040 104 6208 paivi.hyytiainen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Jemina Markkanen Etsivä nuorisotyöntekijä (äitiyslomalla) 050 348 4278 jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi