Yhteystiedot pääkuva

Навигационная цепочка

Yhteystiedot teksti

Ota meihin yhteyttä!

Polvijärven kunnan sähköpostiosoite on polvijarven.kunta@polvijarvi.fi. Henkilöstön sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@polvijarvi.fi tai etunimi.sukunimi@edu.polvijarvi.fi

Puhelinvaihde (040 104 6000) on avoinna arkisin klo 8.1511 ja 1215. Jos et ole varma, kenen kanssa sinun tulee asioida, ole yhteydessä puhelinvaihteeseen.

Kunnan postiosoite on:

Polvijärven kunta
Polvijärventie 15
83700 Polvijärvi

Публикатор

Yhteystiedot

henkilön kuva
Ani Nevalainen Vs. nuoriso-ohjaaja 040 104 6208 ani.nevalainen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Jenna Korhonen Etsivä nuorisotyöntekijä 050 348 4278 jenna.korhonen@nuorisoverstas.fi

FB: Polvijärven Etsivä Nuorisotyö Jenna. IG: @polvijarvenent

henkilön kuva
Anne Purmonen Työllisyyskoordinaattori 040 104 6207 anne.purmonen@polvijarvi.fi

Paja Breikin esimies ja yksilövalmentaja sekä aikalisäohjaaja

henkilön kuva
Riikka Jolkkonen Vs. Polvijärven koulun ja lukion rehtori 040 104 6225 riikka.jolkkonen@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Kati Marttila Yläkoulun ja lukion vs. opinto-ohjaaja, lukuvuosi 2020-2021 040 104 6222 kati.marttila@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Päivi Hyytiäinen Nuoriso-ohjaaja (Opintovapaalla 1.10.2020–30.9.2022) 040 104 6208 paivi.hyytiainen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Jemina Markkanen Etsivä nuorisotyöntekijä (äitiyslomalla) 050 348 4278 jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi