Yhteystiedot pääkuva

Yhteystiedot teksti

Ota meihin yhteyttä!

 

Innehållspresentatör

Yhteystiedot

henkilön kuva
Päivi Hyytiäinen Nuoriso-ohjaaja 040 104 6208 paivi.hyytiainen@polvijarvi.fi

Nuorisovaltuuston sihteeri. FB: Nuoriso-ohjaaja Päivi Hyytiäinen. IG: @nuorisoohjaajap

henkilön kuva
Jemina Markkanen Etsivä nuorisotyöntekijä 050 348 4278 jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi

Aikalisäohjaaja. FB: Polvijärven Etsivä Nuorisotyö Jemina. IG: @polvijarvenent

henkilön kuva
Anne Purmonen Työllisyyskoordinaattori 040 104 6207 anne.purmonen@polvijarvi.fi

Paja Breikin esimies ja yksilövalmentaja sekä aikalisäohjaaja

henkilön kuva
Lauri Granfelt Asunto- ja työllisyyssihteeri 040 104 6106 lauri.granfelt@polvijarvi.fi

Palkkatukipaikat, työllistämisen kuntalisä ja kesätyöt

henkilön kuva
Virpi Eronen Polvijärven koulun ja lukion rehtori 040 104 6200 virpi.eronen@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Riikka Jolkkonen Vs. apulaisrehtori, lukuvuosi 2020-2021 040 104 6225 riikka.jolkkonen@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Kati Marttila Yläkoulun ja lukion vs. opinto-ohjaaja, lukuvuosi 2020-2021 040 104 6222 kati.marttila@edu.polvijarvi.fi

Sivu arviointi ja palaute